O NAS

Ipso Inside – jest to ogólnoświatowa sieć pralni samoobsługowych z dedykowaną renomowaną marką maszyn pralniczych IPSO. Jest to najbardziej elastyczny i bezpieczny pomysł na biznes. Każda pralnia samoobsługowa może być dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb.

Koncept pralni automatycznych

W ramach naszego konceptu Pralnia samoobsługowa Ipso Inside oferujemy pełne wsparcie techniczne, pełne doradztwo na każdym etapie tworzenia pralni. Poprowadzimy projekt od zbadania lokalizacji aż po wykończenie Twojej pralni pod klucz. Oferujemy pełne wsparcie również po uruchomieniu pralni w zakresie marketingu. Nasi specjaliści na każdym etapie rozwoju biznesu będą analizować i właściwie ukierunkowywać działania.

Ten biznes nie jest zależny od pracowników!!! Masz pełną kontrolę na tym, co się dzieje w pralni z każdego miejsca na całym świecie!!!

Pralnia samoobsługowa Ipso Inside to bezpieczny biznes dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu poprzez pomoc przy wyborze lokalizacji, tworzeniu indywidualnych projektów technicznych i 3D każdej pralni indywidualanie dzięki Star Center projektowemu centrum Ipso Inside, optymalnym doborze maszyn, oddaniu pralni gotowej do działania, właściwemu ukierunkowaniu i pomocy w działaniach marketingowych. Pełna kontrola, statystyki, pełny wgląd w raporty, automatyczny system otwierania i zamykania prani.

W zamian stajesz się częścią rozwijającej się w Europie sieci pralni samoobsługowych Ipso Inside. W pełni zautomatyzowany i wyposażony w najnowsze technologie i rozwiązania IPSO.

pralnia samoobsługowa
maszyny pralnicze

IPSO

Marka IPSO rozpoczęła działania w 1973 roku. Dzięki silnemu rozwojowi maszyn i technologii IPSO jest jednym z czołowych producentów maszyn pralniczych w Europie. Maszyny pralnicze IPSO produkowane są w fabryce w Czechach. Właścicielem marki IPSO jest firma Alliance Laundry Systems.