O NAS

RENZACCI LAUNDROMAT – jest to ogólnoświatowa sieć pralni samoobsługowych z dedykowaną renomowaną marką maszyn pralniczych RENZACCI. Jest to najbardziej elastyczny i bezpieczny pomysł na biznes. Każda pralnia samoobsługowa może być dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb.

Koncept pralni automatycznych

W ramach naszego konceptu Pralnia samoobsługowa RENZACCI LAUNDROMAT oferujemy pełne wsparcie techniczne, pełne doradztwo na każdym etapie tworzenia pralni. Poprowadzimy projekt od zbadania lokalizacji aż po wykończenie Twojej pralni pod klucz. Oferujemy pełne wsparcie również po uruchomieniu pralni w zakresie marketingu. Nasi specjaliści na każdym etapie rozwoju biznesu będą analizować i właściwie ukierunkowywać działania.

Ten biznes nie jest zależny od pracowników!!! Masz pełną kontrolę na tym, co się dzieje w pralni z każdego miejsca na całym świecie!!!

Pralnia samoobsługowa RENZACCI LAUNDROMAT to bezpieczny biznes dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu poprzez pomoc przy wyborze lokalizacji, tworzeniu indywidualnych projektów technicznych i 3D każdej pralni indywidualanie dzięki Centrum Projektowym firmy RENZACCI, optymalnym doborze maszyn, oddaniu pralni gotowej do działania, właściwemu ukierunkowaniu i pomocy w działaniach marketingowych. Pełna kontrola, statystyki, pełny wgląd w raporty, automatyczny system otwierania i zamykania prani.

W zamian stajesz się częścią rozwijającej się w Europie sieci pralni samoobsługowych RENZACCI LAUNDROMAT. W pełni zautomatyzowany i wyposażony w najnowsze technologie i rozwiązania RENZACCI.

pralnia samoobsługowa
pralnia samoobsługowa

Firma Renzacci to włoska firma działająca w branży pralniczej od 1965 roku, prowadząca regularną działalność eksportową w ponad 120 krajach.
Oczywiście ufamy, że możemy zostać twoim stałym partnerem technologicznym przy realizacji projektu pralni samoobsługowych, aby otworzyć najnowocześniejszą sieć pralni samoobsługowych Renzacci Laundromat w Polsce.Inside Laundry jest wyłącznym partnerem firmy Renzacci przy realizacji budowy sieci pralni samoobsługowych Renzacci Laundromat w Polsce.
Firma Renzacci od lat ma wiodącą pozycję w zakresie dostaw maszyn przeznaczonych do użytku w pralniach samoobsługowych (pralnie / Coin Op Laundry).
Pralki i suszarki Renzacci mają przemysłowe DNA, słyną z niezawodności, trwałości i łatwości użytkowania nawet w trybie samoobsługowym.
Dzięki wysokiej jakości usług oferowanych przez samoobsługowe pralnie, które korzystają z naszych maszyn, w decydujący sposób przyczyniamy się do budowania nowego standardu w branży, Renzacci Laundromat jest pionierem nowego samoobsługowego modelu prania, który może obsługiwać wszystkie segmenty rynku.